Aktorja e njohur drekon me ish-burrin dhe të dashurin aktual (FOTO)

Aktorja e njohur e filmave “Iron man” apo “I’ts all good” Gëyneth Paltroë ka habitur me postimin e saj të fundit në Instagram, aty ku tregohet shumë aktive me postime, foto e video nga jeta e saj e përditshme.

Aktorja ka postuar një foto ku shifet duke ngrënë një vakt në shoqërinë e dy meshkujve, ish-burrit të saj, Chris Martin dhe të dashurit aktual Brad Falchuk.

Jo të gjithë e kanë pritur mirë këtë postim të saj duke e quajtur jonormale, por Paltrow thotë që kjo është “Familje moderne”

Reply