Aksidentohet “Polici i Portokallisë, shikon në çfarë gjendje ndodhet (FOTO)

 

Florjan Binaj prej viitesh dhuron spektakël e humor si pjesë e kastit të “Porotokallisë”, jo vetëm në shoë, por edhe në rrjetet sociale Binaj shpeshherë nën për të qeshur ndjekësit. Mirëpo postimi i tij i fundit ka habitur të gjithë.

Aktori shfaqet në spital, i shtrirë, i mbuluar me fasho dhe me syrin e nxirë. Fansat fillimisht janë shqetësuar kur kanë parë foton, por më pas me përshkrimin e fotos që ka bërë Florjani është kuptuar që është humor.

Reply