Aksidenti, makina përfundon në market (FOTO)

Dy këmbësorë janë plagosur si pasojë e një aksidenti me makinë. Të plagosurit janë dërguar në spital.

Policia lokale njofton se një automjet doli nga rruga dhe përfundoi në një market.

Sipas “Daily Mail”, automjeti “Ford Focus” u përplas në rrugën Edgëare në orën 18:00 duke plagosur kalimtarët.

Reply