4 vjet nga vdekja e Paul Walker. Ja si e kujton Vin Diesel (FOTO)

Më 30 nëntor të vitit 2013 në një aksident trafiku humbi jetën një nga yjet hollivudiane të filmit, Paul Walker.

Vdekja e tij preku të gjithë, veçmas kolegët e tij.

Ylli i filmit “Fast and Furious” Vin Diesel, përmes një fotografie dhe një mbi shkrimi të postuar në rrjetin e tij social Instagram ka kujtuar mikun e tij të ndjerë.

‘Pavarësisht sa larg je, edhe nëse je një çerek mile larg, ose një gjysmë rrugë larg nga bota, ti gjithmonë do të jesh pjesë e familjes”, ka shkruar Diesel.